









50 160 ₴

Повністю зважена клавіатура з молоточковою механікою

88 клавіш з 10 рівнями регульованої чутливості до натискання.
30 заводських пресетів

Насолоджуйтесь великим вибором пресетів, серед яких акустичні/електронні піаніно, орган та оркестрові інструменти. M115 також надає повноцінний стандартний набір звуків 128 General MIDI.
30 зразків ритмічного акомпанементу

Обирайте з розмаїття попередньо записаних ритмів, а також регульованих патернів метронома й грайте разом з ними.
Режими Split/Layer/Duo

Поєднайте два звуки у нашаровуванні або на розділеній клавіатурі, відрегулювавши гучність.
Запис композицій MIDI

Записуйте до 4000 нот власної гри за допомогою простих у реалізації можливостей запису композицій, які надає M115.
Вбудовані навчальні композиції

Навчальний режим дозволяє вивчати піаніно за допомогою вбудованої колекції композицій від Beyer, Czerny, Sonatine, Hanon та Burgmuller.
USB MIDI + Audio

M115 підтримує MIDI та аудіо через USB.
Сучасний дизайн корпусу

Корпус у стилі спінет доступний з двома варіантами покриття – імітації палісандра та білому, має подвійну стереосистему 25 Вт, вбудований пюпітр та висувну кришку клавіатури.
Вбудовані педалі

Педалі Sustain, Sostenuto та Soft.
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців
Виробництво: Корея
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kurzweil |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Піаніно цифрові |
| Тип клавіш | Повнозважена |
| Розмір клавіш | Повнорозмірні |
| Клавіші | 88 |
| Кількість тембрів | 26-50 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1390 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Kurzweil M115, банкетка, блок живлення |
| Поліфонія | 189 |
| Вага | 52 кг |
| Лакове оздоблення | Матова |
| Гарантія | 12 місяців |
| Bluetooth | Немає |
| Автоакомпонемент | Є |
| USB TO HOST | Є |
| USB TO DEVICE | Немає |
| Дерев'яні клавіші | Немає |
| Мікрофонний вхід | Немає |
| Вихід для навушників | 2 |
| Молоточкова механіка | Є |