




1 139 ₴
Тримач для навушників із затискачем
Ніжна і стійка поличка з м'якою прогумованою поверхнею для розміщення 2 стандартних навушників. Крім того, 2 навушники-вкладиші можна зручно повісити на проріз передньої сторони. Діапазон затискань становить від 0 до 45 мм, що забезпечує надійне кріплення до різних стільниць, полиць тощо.
Виробництво: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konig & Meyer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кріплення/Утримувач |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага | 0.183 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 10 см |
| Основні | |
| Призначення | Для навушників |
| Кріплення | Настільне |