



7 627 ₴
Стійки для акустичних систем
Характеристики:
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gator Frameworks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір стійок |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Регульована висота, Складна конструкція, Чохол |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 56 кг |
| Вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 208 см |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |