



658 ₴
Стійка-перехідник між сабвуфером і акустичною системою
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Регульована висота |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Максимальна висота | 134 см |
| Діаметр підстави | 35 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |
| Тип | Стійка-перехідник |