


973 ₴
Металеве настінне кріплення для акустичної системи
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кріплення/Утримувач |
| Матеріал | Сталь |
| Кріплення | Настінне |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Діаметр підстави | 35 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |