

2 233 ₴
Стійка для акустичної системи
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Регульована висота, Складна конструкція |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 110 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Діаметр підстави | 35 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |