








2 363 ₴
Стійки для акустичних систем, набір 2 шт + чохол
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір стійок |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Регульована висота, Складна конструкція, Чохол |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 102 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Діаметр підстави | 35 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |