


1 987 ₴
Стійка тринога для ноутбука
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35 см |
| Довжина | 32 см |
| Мінімальна висота | 920 см |
| Максимальна висота | 1300 см |
| Основні | |
| Призначення | Для ноутбука/проектора |