




1 258 ₴
Стійка для акустичної системи ZH208 (ZH210)
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Регульована висота, Складна конструкція |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Діаметр підстави | 25 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |