









2 959 ₴
Стійка для акустичної системи Roadworx Slim Line
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roadworx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Регульована висота |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Вага | 3.15 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |