
8 072 ₴
Вертикальна рекова шафа на 8 одиниць
Жорсткі рекові шафи Samson серії SRK повністю виготовлені зі сталі і обладнані цільними бічними панелями і надійними колесами.
Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samson |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Транспортувальні коліщата |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 см |
| Довжина | 42 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 52 см |
| Основні | |
| Призначення | Для рекомендаційних приладів |
| Кількість юнітів | 8 |