



1 161 ₴
Стійка-тринога для акустичних систем
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Clarity |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Регульована висота, Складна конструкція |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 114 см |
| Максимальна висота | 210 см |
| Основні | |
| Призначення | Для акустичних систем |