
15 275 ₴
Басулеле, або укулеле бас - унікальний інструмент, що поєднує в собі якості укулеле і традиційної бас-гітари. Неймовірно компактний і зручний, цей інструмент здатний вразити вас з першої ж ноти. Глибоке і характерне "контрабасове" звучання басового укулеле досягається завдяки спеціальним поліуретановим струнам Aquila Thunderguts, які відрізняються помітно більш високою щільністю в порівнянні зі звичайними бас-гітарними струнами.
FZUB-10SBK оснащений підпоріжковим п'єзозвукознімачем і активним преампом. 3-смуговий еквалайзер дає можливість детально відбудувати тембр звучання інструмента, а вбудований хроматичний тюнер має дисплей з підсвічуванням і дозволяє легко налаштувати укулеле навіть на затемненій сцені.
Основні характеристики:| Верхня дека | Хвилястий клен (Flamed Maple) | |
| Гриф | Сапеле (Sapelli) | |
| Накладка грифа | Чорний горіх (Black Walnut) | |
| Бридж | Чорний горіх (Black Walnut) | |
| Корпус | Хвилястий клен (Flamed Maple) | |
| Звукознімачі | п'єзозвукознімач і темброблок з 3-смуговим еквалайзером і тюнером | |
| Механіка | Відкриті чорні кілки | |
| Лади | 17 | |
| Струни | Aquila Thunderguts (Поліуретанові) | |
| Колір | Прозорий чорний лак | |
| Виробництво | Китай | |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fzone |
| Країна виробник | Китай |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Кількість струн | 4 |
| Кількість ладів | 17 |
| Верхня дека | Клен хвилястий |
| Гриф | Сапеле |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Лакове оздоблення | Глянець |
| Корпус гітари | Хвилястий клен (Flamed Maple) |
| Накладка грифа | Чорний горіх (Black Walnut) |
| Струни | Aquila Thunderguts (Поліуретанові) |
| Бридж | Чорний горіх (Black Walnut) |
| Тип укулеле | Бас укулеле |
| Мензура гітари | 20" |
| Механіка | Відкриті чорні колки |
| Зі звукознімачем | Зі звукознімачем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 0.95 см |
| Ширина | 0.76 см |
| Висота | 0.26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звукознімач | П'єзозвукознімач і темброблок з 3-смуговим еквалайзером і тюнером |
| Вбудований хроматичний тюнер | Є |