







11 556 ₴
Басулеле, або укулеле бас - унікальний інструмент, який поєднує в собі якості укулеле і традиційної бас-гітари. Неймовірно компактний і зручний цей інструмент здатний вразити вас з першої ноти. Глибоке і характерно "контрабасовое" басового звучання укулеле досягається завдяки спеціальним поліуретановим струнах Aquila Thunderguts, помітно відрізняється більш високою щільністю в порівнянні із звичайними бас-гітарними струнами.
FZUB-004 оснащений підпоріжковим п'єзозвукоснимателем і активним підсилювачем. Трьохсмуговий еквалайзер дає можливість детально відбудувати тембр звучання інструменту, а вбудований хроматичний тюнер має дисплей з підсвічуванням дозволяє легко налаштувати укулеле навіть на темній сцені.
Основні характеристики:
| Верхня дека | Акація Коа (Koa) | |
| Гриф | Сапеле (Sapelli) з накладкою з Сонокелинга | |
| Бридж | Сонокелинг | |
| Корпус | Акація Коа (Koa) | |
| Звукознімачі | П'єзозвукознімач і темброблок з 3-смуговим еквалайзером і тюнером | |
| Механіка | Відкриті чорні колки | |
| Струни | Aquila Thunderguts (Поліуретанові) | |
| Колір | Натуральний матовий | |
| Виробництво | Китай | |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fzone |
| Країна виробник | Китай |
| Струнний інструмент | Укулеле |
| Кількість струн | 4 |
| Корпус гітари | Коа |
| Кількість ладів | 17 |
| Верхня дека | Коа |
| Гриф | Сапеле |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Лакове оздоблення | Матова |
| Тип укулеле | Бас укулеле |
| Накладка грифа | Чорний горіх (Black Walnut) |
| Бридж | Чорний горіх (Black Walnut) |
| Механіка | Відкриті чорні колки |
| Струни | Aquila Thunderguts (Поліуретанові) |
| Зі звукознімачем | Зі звукознімачем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 0.95 см |
| Ширина | 0.76 см |
| Висота | 0.26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звукознімач | П'єзозвукознімач і темброблок з 3-смуговим еквалайзером і тюнером |
| Вбудований хроматичний тюнер | Є |