

15 670 ₴
Мікшерний пульт з вбудованим підсилювачем потужності
Мікшерний пульт Arctic M8235P-USB дозволяє підключити до 6-ти мікрофонів (з фантомним живленням), має вбудований процесор ефектів і оснащений високоефективним підсилювачем потужності 2 х 350 Вт. Кожен з 6-ти каналів має мікрофонний і лінійний входи з регулюванням чутливості і обладнаний 3-смуговим еквалайзером, що дозволяє налаштувати характер звучання за лічені секунди.
USB медіаплеєр
Вбудований USB медіаплеєр дозволяє програвати файли у форматі MP3 зі стандартної флешки, а функція запису дає можливість зберегти ваші виступи без необхідності підключення до комп'ютера.
Вбудований процесор ефектів і майстер еквалайзер
Arctic M8235P-USB оснащений 7-смуговим графічним майстер еквалайзером і DSP процесором ефектів з 16 вбудованими програмами, тож ви зможете налаштувати відмінне звучання будь-де і будь-коли.
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців
Виробництво: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Спосіб обробки звукового сигналу | Аналоговий |
| Тип пристрою | Активний мікшерний пульт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вбудований аудіо інтерфейс | Немає |
| DSP процесор | Є |
| Графічний еквалайзер | Є |
| USB плеєр | Є |
| Потужність підсилювача / 8 Ом | 2 х 350 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Кількість каналів | |
| Кількість моновходов | 6 |
| Кількість стереовходів | 2 |