


17 545 ₴
Мікшерний пульт з вбудованим підсилювачем потужності
Мікшерний пульт Arctic M760P-USB дозволяє підключити до 7-ми мікрофонів (з фантомним живленням), має вбудований процесор ефектів і оснащений високоефективним підсилювачем потужності 2 х 300 Вт.
USB медіаплеєр
Вбудований USB медіаплеєр дозволяє програвати файли у форматі MP3 зі стандартної флешки.
Компактність і функціональність
Крім того пульт оснащений 3-смуговим еквалайзером на кожному з семи каналів, що дозволяє легко і швидко домогтися бажаного звучання голосу, інструмента або будь-якого іншого джерела сигналу. Компактність і низька вага роблять цю модель чудовим вибором для проведення виїзних заходів, або для мандрівних музикантів, які грають в невеликих приміщеннях.
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців
Виробництво: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Спосіб обробки звукового сигналу | Аналоговий |
| Тип пристрою | Активний мікшерний пульт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вбудований аудіо інтерфейс | Немає |
| DSP процесор | Є |
| Графічний еквалайзер | Є |
| USB плеєр | Є |
| Потужність підсилювача / 4 Ом | 2 х 300 Вт |
| Потужність підсилювача / 8 Ом | 2 х 170 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Кількість каналів | |
| Кількість моновходов | 7 |
| Кількість стереовходів | 3 |