









13 992 ₴

MPC Studio поєднує в собі інтуїтивно зрозуміле керування обладнанням та інноваційне надихаюче програмне забезпечення. Завантажте петлю з бібліотеки, розділіть її на семпли, запишіть ритм, а потім грайте поверх нього на інструментах, щоб додати більше мелодійних текстур. Додайте деякі вставні ефекти, щоб розвинути структуру та аранжування вашої пісні або створити спади та переходи. MPC Studio перетворює ваш робочий процес на безперервний потік безперервної творчості.
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців
Виробництво: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | MIDI-контролер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Контролер, USB-кабель, MIDI-кабель, ПЗ, інструкція |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 0.83 кг |