





9 460 ₴
Компактна LED рухома голова SPOT 60 Вт
Світлодіодна рухома голова FREE COLOR K60 створена для того, щоб забезпечити чітке і насичене освітлення на будь-якій сцені. Основне джерело світла — 60-ватний білий LED з кольоровою температурою 7000 К гарантує чистий та яскравий світловий потік із ресурсом до 100 000 годин. Оптична група забезпечує кут розкриття 14°, а лінійний моторизований фокус дозволяє точно регулювати розмір і форму світлової плями. Система функцій включає колесо кольору з 7 варіантами плюс відкрита позиція, а також два гобо-колеса: одне з 6 обертовими гобо та інше з 8 фіксованими гобо, доповнені 3-гранною обертаною призмою, що створює унікальні візерунки. Вбудований електронний строб працює в діапазоні 0,5–20 спалахів за секунду, а електронний дімер дозволяє регулювати інтенсивність світла від 0 до 100%.
Управління пристроєм здійснюється за допомогою багатофункціонального LCD дисплея, який підтримує 12 DMX-каналів, забезпечуючи роботу у режимах DMX512, провідного-відомого, автоматичного та звукової активації. Рухова система забезпечує панораму до 540° та нахил до 250° з розширенням 8/16 біт для плавного і точного керування положенням пристрою. Блок живлення працює від стандартного входу AC 110–240 В (50/60 Гц) із загальною потужністю 120 Вт, а пристрій має стандартні роз’єми для DMX (XLR 3-пін вхід/вихід) і живлення (вхід IEC C14).
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців (3 місяці на світлодіодні випромінювачі)
Виробництво: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Free Color |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для клубів, Для шоу, Для театрів, Для концертних залів |
| Тип освітлення | Обертова головка |
| Колірна гамма | RGB, Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 60 Вт |
| Термін служби | 100000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| DMX-керування | Є |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 6.5 г |