









11 352 ₴
Потужна двосмугова система з двома 10-дюймовими динаміками та UHF-мікрофоном у комплекті
Clarity MAX-S10 — це активна двосмугова акустична система, що забезпечує потужне та насичене звучання завдяки двом 10-дюймовим низькочастотним динамікам і 1,5-дюймовому високочастотному драйверу. Сумарна вихідна потужність (Program 250 Вт) забезпечує впевнений звуковий тиск для різноманітних заходів — від концертів і вечірок до домашніх караоке-сесій. Надійна конструкція з ударостійкого ABS-пластику та посилена фронтальна металева сітка гарантують довговічність та захист від механічних пошкоджень у мобільному середовищі.
Система оснащена вбудованим DSP, що полегшує налаштування звуку під конкретні умови. Завдяки вбудованому медіаплеєру з підтримкою USB, SD та Bluetooth, ви зможете відтворювати музику безпосередньо з накопичувачів чи смартфонів. Крім того, у комплект входить бездротовий UHF-мікрофон із частотою 675,5 МГц, який забезпечує стабільну передачу голосу під час караоке чи ведення заходів. З урахуванням порівняно невеликих габаритів (800 x 325 x 295 мм) та ваги (13 кг), Clarity MAX-S10 є чудовим вибором для тих, хто шукає зручне та якісне рішення для зовнішніх і внутрішніх виступів.
Інформація про музичний магазин «Паті на хаті»
Якщо ви шукаєте гнучку та потужну акустичну систему для концертів, караоке чи домашніх виступів, Clarity MAX-S10 можна придбати у музичному магазині «Паті на хаті». Наші фахівці допоможуть вам із налаштуванням обладнання та нададуть офіційну гарантію й сервісну підтримку. Завітайте до «Паті на хаті», щоб особисто оцінити якість звуку та скористатися консультаціями професіоналів у сфері музичного обладнання!
Характеристики:
Країна реєстрації бренду: Україна
Виробництво: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clarity |
| Країна виробник | Китай |
| Чутливість | 98 дБ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |