




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Опис товару:
Це транспортна сумка, жорстка і викладена піною 10 мм, яка підходить для всіх плоских пар, доступних на ринку. Сумка була виготовлена з водонепроникного кодурового матеріалу 600 х 600, стійкого до погодних умов.
Додатковими перевагами кришки є її внутрішні розміри 71 см х 24 см х 24 см, так що після видалення перегородок її можна використовувати як мішок для димогенератора або інших світлодіодних освітлювальних ефектів.
Сумка обладнена просторою зовнішньою кишенею (40cmx 18cmx 2cm), в яку можна помістити необхідні кабелі або контролер. Все закривається міцною застібкою-блискавкою, двома застібками на плечовому ремінці та двома ручками з стрічкою для перенесення.
ПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО
Технічні дані
- 600 x 600 водонепроникного ПВХ матеріалу з кодури,
- матеріал стійкий до погодних умов,
- внутрішні розміри: 71 см х 24 см х 24 см,
- дві ручки, виконані з несучої стрічки,
- 6 камер для пристроїв
- 5 відсіків з можливістю демонтажу (після розбирання відсіків кришку можна використовувати для димогенератора),
- розміри камери: 11см x 24см x 24см,
- 10 мм твердої піни всередині,
- внутрішній шар з міцного матеріалу,
- великий зовнішній кишеню: (40см х 18см х 2см),
- гачки на плечовому поясі,
- великі блискавки
- 2 гумові їжачки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 71 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Световое оборудование |