




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Опис товару:
Це тверда і прокладена 10 мм пінопластом сумка для PAR, яка підходить для всіх плоских прожекторів, доступних на ринку. Сумка була виготовлена з водонепроникного матеріалу ПВХ 600 x 600, стійкого до погодних умов. Додатковими перевагами кришки є її внутрішні розміри 48 х 24 х 21 см, тому після видалення перегородок її можна використовувати як мішок для димогенератора або інших світлодіодних освітлювальних ефектів. Кришка оснащена просторою зовнішньою кишенею (40 х 18 х 5 см), в яку можна помістити необхідні кабелі або контролери. Весь закритий міцною блискавкою та двома ручками, виконаними з несучої стрічки.
ПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО
Технічні дані
- 600 х 600 ПВХ водонепроникний матеріал кодури
- матеріал стійкий до погодних умов
- зовнішні розміри: 50 х 26 х 23 див
- дві ручки з несучою стрічкою
- 4 камери для пристроїв
- 3 перегородки з можливістю демонтажу (після зняття перегородок кришку можна використовувати для димогенератора)
- ширина однієї камери: 15 див
- тверда піна всередині (10 мм)
- внутрішній шар виготовлений з міцного матеріалу, не руйнуючись
- великий зовнішній кишеню 40 х 18 х 5 див
- великі блискавки
- 2 гумові ніжки (їжачки)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 см |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Световое оборудование |