




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Опис товару:
Якісна сумка для 2 рухомих голів. Зручне та міцне покриття, виготовлене з високоякісного чорного матеріалу. У сумки є ремінь, завдяки якому ви можете легко переміщати її з місця на місце і перегородку на липучках, що розділяє два прилади.
Технічні дані
- колір - чорний
- можливість видалення перегородки (липучки)
- закривається блискавкою
- розміри (ширина х глибина х висота): 44x21x25 див
- розміри однієї камери: 22x21x25 см (поперечний переріз можна зняти)
- розміри бічної кишені: 31х18х4 див
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 44 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Световое оборудование |